Kuźnia projektów

 
 

Wywiad z Kasią:

 

 

 


IDENTYFIKACJA WIZUALNA:

 

FAJNY Start – logotyp

Dobrze stworzony znak wyróżnia markę spośród szerokiej konkurencji – buduje jej rozpoznawalność na rynku. Podkreśla tożsamość i indywidualny charakter firmy. Staje się punktem wyjścia do budowania całościowego wizerunku.

Pakiet obejmuje:
Logotyp
Mini księga znaku
 

 

FAJNA Zmiana – rebranding

Odświeżenie pierwotnego oblicza firmy na bazie podstawowej koncepcji. Dostosowanie znaku do wymagań współczesnych nośników i mediów pozwala na utrwalenie pozycji na rynku. Wpływa na ponadczasową rozpoznawalność projektu.
Pakiet obejmuje:
Logotyp
Projekt stopki e-mailowej
 Mini księga znaku
 

 

FAJNY Wizerunek – identyfikacja wizualna

Spójny wizerunek buduje rozpoznawalność, wpływa na poziom zaufania wśród odbiorcy. Precyzyjniej dociera do grupy docelowej pozostając na dłużej w pamięci. Reprezentuje działalność firmy, odzwierciedlając jej charakter i wartości, którymi się kieruje.
Pakiet obejmuje:
Logotyp
Projekt wizytówki
Projekt papieru biurowego
Projekt stopki e-mailowej
Logotyp w różnych formatach
 Pełna księga znaku 

 

ARANŻACJA WNĘTRZ:

Uwzględnia kompleksowy projekt całego lokalu lub jego
wybranej przestrzeni zgodnie z wytycznymi inwestora.
Proces kompleksowego projektowania składa się z kilku kluczowych elementów:
Inwentaryzacja – zwymiarowanie wskazanej powierzchni wraz z dokumentacją fotograficzną;
Projekt koncepcyjny – 2-3 propozycje rzutów wykonanych w skali, obejmujące układ funkcjonalny, rozmieszczenie ścian działowych oraz poszczególnych mebli i elementów wyposażenia danego wnętrza;
 Wizualizacja 3D – widoki wybranych elementów wnętrza ukazujące detale i rozwiązania estetyczne (materiały, kolorystykę, oświetlenie).
 
DESIGN REGIONALNY:
 

Narzędzie promujące lokalne wartości za pomocą sztuki użytkowej. Przedmioty codziennego użytku stworzone własnoręcznie, mające niepowtarzalną wartość i swój własny urok.
Wykonujemy:
Meble
Grafiki
 Gadżety reklamowe
 
MAŁA ARCHITEKTURA:
 

 Konstrukcja bryły wynikająca przede wszystkim z funkcjonalności i użyteczności. Wyróżnia się swoją prostotą i surowością, tworząca minimalistyczny design harmonijnie wpisujący się w miejską tkankę. Obiekty projektowane z myślą o przestrzeni publicznej i panujących w niej uciążliwych warunkach. Uwzględniając nie tylko czynniki atmosferyczne, ale także ataki wandalizmu.
Projektujemy:
Ławki
Donice
Kosze na śmieci
 Małe fontanny
 
 
Park Leśny UROCZYSKO w Zabrzu – wizualizacja 2016 . Wytyczone ścieżki, nowe ławki z oparciami, toaleta, oświetlenie, monitoring, powiększony parking, plac zabaw dla dzieci, miejsca: do leżakowania, grillowania, gier, wybieg dla psów, ścianka wspinaczkowa, sezonowy punk gastronomiczny …

 

 Park Leśny Powstańców Śląskich w Zabrzu obok cmentarza przy ulicy Czołgistów – stan wiosna 2015Potencjalny widok na rok 2016

 

 
  Rzut z lotu ptaka
Font Resize